Polskie
Porozumienie
Kynologiczne
> Aktualności i media > Aktualności
2021-01-15 12:17:31
Czytaj całość zwiń
2020-11-30 10:41:50
Czytaj całość zwiń
2020-11-18 09:19:28

Takie zapewnienia padły i na naszym spotkaniu z Prezydentem Andrzejem Dudą. Mamy nadzieję, że tak szkodliwa ustawa nigdy się na tym biurku nie pojawi.

 

 

https://www.wrp.pl/duda-o-piatce-kaczynskiego-zrobie-wszystko-zeby-nie-dopuscic-tej-ustawy-w-zycie/?fbclid=IwAR25c_fewmWMz5acZN0xZHMeVSdQsO56dkAF94y65LgGD7iXCtlPDdFdYEQ

Czytaj całość zwiń
2020-10-29 08:33:40
Kynolodzy spotkali się z Głową Państwa!
Wczoraj na spotkaniu on-line, do którego doszło z inicjatywy Kancelarii Prezydenta RP przez ponad godzinę rozmawialiśmy z Prezydentem Andrzejem Dudą o Piątce dla zwierząt, która dotyczy także kynologii, a raczej ją rujnuje. Zwróciliśmy Prezydentowi uwagę na zapisy nowelizacji, która monopolizuje hodowle psów rasowych w jednej tylko organizacji (ZKwP), niszcząc wszystkie inne. Przekazaliśmy informację o absurdalnych – naszym zdaniem – zapisach dotyczących definicji psa rasowego. Okazało się, że Prezydent zna nasze problemy i jest na bieżąco także z wieloma innymi kontrowersyjnymi zapisami Piątki dla zwierząt. W rozmowach nt. kynologii i Piątki dla zwierząt udział wzięli: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, doradca Prezydenta RP, Błażej Spychalski, rzecznik Prezydenta RP oraz Piotr Kłosiński, prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego, Ewa Pietralik, wiceprezes PPK i Zbigniew Zieliński, prezes Federacji Organizacji Kynologicznych. PRZEDSTAWICIELE Polskiej Rady Kynologicznej.
Czytaj całość zwiń
2020-10-19 14:54:48

Wszystkim którzy dokonali wpłaty , serdecznie dziękujemy. Nasza walka dopiero się zaczęła. Pamiętajcie, że walczymy o Twoją hodowlę i Twoją i tego Hodowcy co nie ma profilu na FB. Dotrzyjmy do nich wszystkich. Jeśli polegniemy to i hodowla z dziesięcioma psami i ta z jednym. Przypominam, że Zrzutkę zainicjowali sami Hodowcy , my jesteśmy tylko koordynatorami. Im więcej będziemy mieli środków tym większe możliwości manewru. Nie , nie zamierzamy nikogo przekupywać ani wręczać łapówek. Dobrzy prawnicy nie pracują charytatywnie. Nie nie będzie " jakoś to będzie ".

 

https://swiatrolnika.info/zrzutka-ppk-piatka-dla-zwierzat-kynolodzy/amp?fbclid=IwAR1XnAxoPvTHq5Rk1y90mdOgIymVxRlgpw1XHz4FzbyTdYXTZZUAH9Iv6vM 

Czytaj całość zwiń