Polskie
Porozumienie
Kynologiczne
> Aktualności i media > Aktualności
2021-02-18 15:40:19
W dniu 27.02.2021 odbędzie się egzamin teoretyczny uprawniający do uzyskania tytułu Sędziego Kynologicznego.
Po zaakceptowaniu przez zarząd PPK asystentur praktycznych, odbytych szkoleniach i złożeniu prac asystenckich dopuszczono do egzaminu w zakresie : regulaminów wystaw , WKU, PPK oceny na ringu, eksterieru, genetyki,
Sylwię Bielarczyk
Magdalenę Kubicz
Agnieszkę Bielarczyk
Katarzynę Witkowską
Kingę Bielarczyk
Adriana Kłosińskiego
Tomasza Pryka
Pozostałe osoby zgodnie z ustaleniami zapraszamy na szkolenie o godz. 12.00 .
Czytaj całość zwiń
2021-02-18 10:46:09

To kierunki na których warto się zastanowić Indie, Pakistan, Arabia Saudyjska ale i wiele innych. Wiemy że nasi hodowcy już sprzedają do bardzo egzotycznych miejsc swoje zwierzęta.

 

https://napsitemat.pl/polskie-psy-do-chin-czemu-nie-prezes-ppk-w-trwam-o-nowej-perspektywie-w-kynologii/?fbclid=IwAR1UXFJdNIoyTDCoaW_WCAuBIPArHflGW_vRcA2XtXotajP5RdwuA8naALw

 

Czytaj całość zwiń
2021-01-25 12:02:26
Szanowni Hodowcy i właściciele zwierząt.
Kilka bardzo istotnych i ważnych informacji.
Polskie Porozumienie Kynologiczne oficjalnie zostało członkiem Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych - gdzie zostanie stworzona struktura dot. zwierząt domowych.
Do prac w Radzie i Zarządzie zostały oddelegowane dwie osoby Pani prezes SHPR Marzena Marciniak oraz Piotr Kłosiński.
Forma związku zawodowego umożliwia mam inny status prawny w strukturach oraz większe możliwości akcentowania naszej obecności w pracach nad zmianami w UoZ.
Już za chwilę zmieni się regulamin na portalu
https://www.ehodowle.pl/ . Dzięki Agnieszka Bielarczyk
Kończymy składanie i druk dwumiesięcznika Napsitemat i tu wielkie podziękowania dla naczelnego Robert Wyrostkiewicz jak również wszystkich zaangażowanych w prace. Szczególnie hodowcom którzy tak chętnie włączyli się w tworzeniu tego portalu i pisma.
Już 27.02.2021 odbędzie się egzamin teoretyczny na sędziego kynologicznego - regulaminy + eksterier ( zostają dopuszczeni wszyscy asystenci którzy zgodnie z regulaminem złożyli prace pisemne).
Także tego dnia odbędzie się spotkanie osób zainteresowanych współpracą ( asystenci ). Chęć spotkania i szkolenia, członkowie zgłaszają w swoich zarządach.
Częściowy harmonogram wystaw już pojawił się na stronach , pozostałe informacje dot. wystaw w Grodzisku, Zdzieszowicach, Toruniu czy Lidzbarku muszą zostać potwierdzone przez lokalne władze.
Pozdrawiamy
Czytaj całość zwiń
2021-01-20 17:20:51
Szanowni hodowcy i właściciele psów rasowych. To doskonała wiadomość .
Zarząd Polskiego Porozumienia Kynologicznego postanowił już dziś podać częściowy harmonogram wystaw PPK na 2021r. Wiemy, że obostrzenia epidemiczne nie pozwoliły na przeprowadzenie części wystaw w 2020 r i dla tego rok wystawowy 2021 zaczynamy w maju.
23.05 - Częstochowa WKU-CACIB organizator Canis e Cetus
22.06 - Środa Śląska WKU-CAC organizator SWKiPR
22.08 - Pabianice WKU-CACIB organizator SHPR
19.09 - Rudnik nad Sanem WKU- CAC organizator SHPR
Pozostałe lokalizacje będziemy umieszczać w wykazie po konsultacjach z miejscowymi władzami.
Przed każdą z wystaw będzie można wykonać testy psychiczne dla psów.
Czytaj całość zwiń
2021-01-19 16:08:35
Szanowni Hodowcy.
Portal ogłoszeniowy PPK https://www.ehodowle.pl/
będzie dostępny dla zweryfikowanych hodowców innych organizacji po spełnieniu dwóch warunków. Po pierwsze : na adres emali trzeba wysłać skan dokumentu ( za dany rok ) potwierdzającego członkostwo w Waszej organizacji . Drugi krok : na ten sam adres wysyłamy pisemną deklarację członka wspierającego ( należy wybrać sobie organizację z listy PPK) . Deklaracja członka wspierającego nie powoduje naliczania ŻADNYCH opłat przez organizację a umożliwia nam świadczenie usług . Wierzymy ,że portal https://www.ehodowle.pl/
będzie miejscem gdzie ogłoszenia ( szczenięta, kocięta, reproduktory, usługi, gadżety i wiele innych stanie się platformą ZWERYFIKOWANYCH i godnych polecenia ludzi. Chcielibyśmy by ta świetna informacja dotarła do jak największego grona odbiorców i prosimy o udostępnianie tej treści jak i portalu. Pozdrawiamy i do zobaczenia na https://www.ehodowle.pl/
. Zarząd Polskiego Porozumienia Kynologicznego
 
Czytaj całość zwiń