Polskie
Porozumienie
Kynologiczne
> Aktualności
2020-02-17 12:05:58

Termin zgłoszeń mija dziś o 24 tej. Udostępniamy.. link do formularzy : na stronach PPK, SWKIPR
Nie może zabraknąć na wystawie sponsora nagród Firmy "Eminent" - karma dla zwierząt Paweł Statucki
BTM - TECHNOLOGY - profesjonalne systemy nadzoru dla hodowli
Genevet - badania DNA https://www.facebook.com/GeneVet-300127380788312/
To my jesteśmy EKO - Systemy Fotowoltaiczne SUNCREW Miejsce - Toruń ( Aula UMK ) .
Przyjęcia na wystawę od 8.30 .
Wystawa Psów Rasowych rangi WKU- CAC
oraz Pierwsza w Polsce " Master Champion" - o tytuł Mistrza Championów i Championów Młodzieży . Na tą wystawę zgłaszamy tylko Championy Polski , Młodzieżowe Championy Polski oraz wszystkie inne tytuły Championa np: Grand, Inter itd. Organizator - Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych z Legionowa pod patronatem Polskiego Porozumienia Kynologicznego i World Kennel Union.
Obsada sędziowska;
Wystawa Psów Rasowych CAC- WKU :
Sędzia Międzynarodowy Ewa Pietralik
Sędzia Międzynarodowy Renata Rembiś
Sędzia międzynarodowy Marzena Marciniak
Wystawa Master Champion, Master Champion Junior
Sędziowie Międzynarodowi
Piotr Kłosiński
Marzena Marciniak.
Jak zawsze mnóstwo dobrej zabawy, nagród, konkurs " Młody Prezenter".
ZAPRASZAMY. PONAD PODZIAŁAMI

Czytaj całość zwiń
2020-02-13 14:06:36

Chciałbym podziękować wszystkim którzy zaangażowali się w zakup konia ( klaczy). Okazało się to wcale nie takie proste. Na imienne podziękowania przyjdzie czas po przekazaniu, choć wielu z Was wspierało nas od samego początku pomysłu. Dziś chciałbym serdecznie podziękować Polish Pony Club Sp z oo którzy zaproponowali kompleksową obsługę weterynaryjną w przyszłości . DZIĘKUJEMY i zachęcamy do polubienia ich profilu na fb. https://www.facebook.com/polishponyclub/?epa=SEARCH_BOX
Już wiem czym się różni szczotka do grzywy od szczotki do ogona. Co to kopystka , kantar czy uwiąz oraz jaką odżywkę stosuje się dla konia... WIELKIE DZIĘKI

Czytaj całość zwiń
2020-02-03 13:20:19

Bardzo ważnym wydarzeniem będzie Toruń ( Aula UMK ) , gdzie już 23.02.2020 odbędą się dwie Wystawy Psów Rasowych na które serdecznie zapraszamy. Wystawa Psów Rasowych rangi WKU- CAC link do zgłoszeń : http://www.ppk.org.pl/zgloszenie-na-wystawe-torun-23-02-20…/ oraz Pierwsza w Polsce " Master Champion" - o tytuł Mistrza Championów i Mistrza Championów Młodzieży link do zgłoszeń : http://www.ppk.org.pl/zgloszenie-na-wystawe-torun-23-02-20…/ Na tą wystawę zgłaszamy tylko Championy Polski , Młodzieżowe Championy Polski oraz wszystkie inne tytuły Championa np: Grand, Inter itd. Organizator - Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych z Legionowa pod patronatem Polskiego Porozumienia Kynologicznego i World Kennel Union. Wszystkie osoby , firmy, instytucje które chciałyby pomóc w organizacji , wystawić swoje stoisko czy też sponsorować nagrody prosimy o kontakt email: biuro@ppk.org.pl . ZAPRASZAMY i udostępniamy " PONAD PODZIAŁAMI"

Czytaj całość zwiń
2019-11-18 15:27:36

Szanowni Państwo,
W tym roku dołączyliśmy do akcji organizowanej przez Canis e Catus ,, Jasne że Święty Mikołaj`Akcja wspierana jest również przez wielu hodowców. Kochani każdy z Nas może zostać Świętym Mikołajem. Zapraszamy do kontaktu 532-719-553.

Czytaj całość zwiń
2019-11-05 08:59:25

Przyjaciele, Hodowcy , właściciele zwierząt.
Kilka istotnych informacji :
O sukcesach wystawowych w 2019r już pisaliśmy w poprzednich postach, ale zbliża się termin ustalenia harmonogramu wystaw na 2020r - czekamy na propozycje ( sugestie) .
Bardzo jesteśmy dumni z Naszych Sędziów Kynologicznych, którzy tak licznie reprezentują PPK i WKU na wszystkich zagranicznych wystawach .

09.11. 2019 - „Stop eko-terroryzmowi" - czyli dyskusja o podstawie społecznych reakcji na bezpodstawne odbiory zwierząt., Częstochowa 9 listopada 2019 r- oczywiście " PONAD PODZIAŁAMI"
.
Obszary tematyczne konferencji i prelegenci :
I/ 10.15 – 10.30
Zwierzęta towarzyszące, a nielegalna ingerencja eko-terrorystów - Piotr Kłosiński ,Prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego

II/ 10.30 – 11.50
1/Hodowcy psów rasowych jako grupa szczególnie narażona na działania eko-terrorystów.
2/ Środki obrony właścicieli i opiekunów zwierząt wobec patologicznych praktyk w odbiorach zwierząt . Rola Niezbędnika Informacyjnego dla właścicieli i opiekunów
zwierząt. - Maria Sowińska, Prezes Stowarzyszenia Pokrzywdzeni przez System
III/ 10.50 – 11.20
Dowody w postępowaniu karnym w kontekście spraw dotyczących zwierząt
IV/ 11.20 – 11.40
Problemy wynikające z przypisywania zwierzętom cech oraz potrzeb ludzkich nie będących właściwymi dla ich gatunku i realizowania naturalnych zachowań.
,
V/ 11.40 – 12.00
1/ Osoby samotne i seniorzy – jako grupa szczególnie narażona na bezpodstawne odbieranie zwierząt.
2/Organy Państwa wobec ofensywy organizacji pozarządowych posiadających w celach
statutowych zapisy o ochronie zwierząt. Ustawa o ochronie zwierząt : przepisy i praktyka. - Mgr inż Anna Krawczyk Stowarzyszenie Pokrzywdzeni Przez System - Konsultant oraz
Pani Małgorzata Iżyńska - Radna Miasta Częstochowy - Społeczny konsultant ds. ochrony zwierząt

Serdecznie zapraszamy.

Następna informacja dotycząca szkolenia " SZKOLENIU Z HANDLINGU "( dziękujemy hodowcom za zaangażowanie).
Szkolenie wstępnie miałoby się odbyć w Warszawie- luty 2020 r.
O wszystkich informacjach dotyczących szczegółów będziemy informować na bieżąco .

Koncentrujemy się na pracach z powołaniem nowego "Parlamentarnego Zespołu " - gdzie w tej kadencji Sejmu chcemy uporządkowania przepisów dotyczących hodowli zwierząt domowych i organizacji , walką z bezdomnością oraz powołaniem w strukturach Policji Państwowej - Policji dla zwierząt.
To najważniejsze zagadnienia na najbliższe cztery lata.
Dziękujemy wszystkim Posłom za tak duże zainteresowanie i zaproszenie do nowo- powstającego zespołu.

Czytaj całość zwiń