Polskie
Porozumienie
Kynologiczne
> Aktualności
2018-10-29 13:48:36

Szanowni Państwo,

 

Dnia 24 listopada 2018 roku o godzinie 13:00 przy ul. Słowackiego 2B w Legionowie odbędzie się zebranie Członków i Partnerów Polskiego Porozumienia Kynologicznego. Będzie to spotkanie podsumowujące rok 2018.

 

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj całość zwiń
2018-10-02 15:33:36

Szanowni Państwo. Dziś zgodnie z informacjami wyłączyliśmy formularze zgłoszeniowe na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych " Animal Wroclove" 13-14.10.2018 i zawrzało . Nasze telefony i emaile przyjęły wiele informacji, że jeszcze hodowcy nie zdążyli zgłosić swoich zwierząt . INFORMUJEMY że podjęliśmy wspólnie z Zarządem Kenel Club decyzję o przedłużeniu zgłoszeń do dnia 07.10. 2018. Wszystkie zwierzęta zgłoszone do tego terminu zostaną umieszczone w katalogu wystawy. INFORMUJEMY że nie ma możliwości zgłoszenia psa w dniu wystawy. Powoduje to duże trudności organizacyjne i niepotrzebne zamieszanie.

Czytaj całość zwiń
2018-08-22 14:46:57

Szanowni Państwo.
Jest nam niezmiernie miło poinformować,że 22.08.2018 została podpisana umowa partnerska pomiędzy przedstawicielami Polskiego Porozumienia Kynologicznego a Stowarzyszeniem Pit Bull Alkatraz Poland.
Witamy w naszym gronie i oczekujemy owocnej współpracy.

Czytaj całość zwiń
2018-08-20 11:01:23

Szanowni Państwo. Jest Nam niezmiernie miło ogłosić; Stowarzyszenie Pit Bull Alkatraz Poland jest oficjalnym partnerem Polskiego Porozumienia Kynologicznego i Word Kennel Union. Oficjalne dokumenty zostaną podpisane 22.08 na zebraniu członków PPK. Jest to organizacja która doda do naszych już dość dużych szeregów (ok 16 tys członków) świetne zwierzęta ale przede wszystkim świetną organizacje zawodów sportowych,. doskonałych Hodowców, Specjalistów. Gratulujemy przemyślanej decyzji i życzymy samych dobrych dni w naszej wspólnej wielkiej KYNOLOGICZNEJ RODZINIE . Szczególne podziękowania za zaangażowanie dla Przedstawicieli Pana Marcin Szałkiewicz i Patrycja Szałkiewicz

Czytaj całość zwiń
2018-08-13 12:04:47
Drodzy moi Przyjaciele, osoby które nas wspierają i pozostali. Temat śmiesznych championatów dał do myślenia wielu osobom, zamiar został osiągnięty . Zamiast je rozdawać na prawo i lewo, dopracujcie regulaminy i się zacznijcie do nich stosować. Ten post będzie dotyczył też bardzo ważnej kwestii. Kilkunastu Naszych członków dopytywało dlaczego nie podpisujemy porozumień z innymi klubami, bo przecież wtedy będzie nas jeszcze więcej. Odpowiedz jest bardzo prosta- strategia obrana przez zarząd PPK . Nie podpisujemy żadnych bezwartościowych umów które nic nie wnoszą , bardzo dokładnie dobieramy partnerów w Polsce jak i za granicą, bo nie ilością logotypów na stronie czy podpisanych dokumentów świadczy o tym, że jesteśmy drugą siłą kynologiczną w Polsce. Dla niektórych podpisane umowy, które nie wnoszą wsparcia, pracy i rozmów pomiędzy organizacjami są tylko papierkiem, który ma uspokoić członków, że coś się robi i dać złudzenie normalności.Podpisywanie takich dokumentów tylko uwiarygadnia oszustów, którzy nic z Kynologią wspólnego nie mają, wystawiają sfałszowane dokumenty, a wystawę widzieli w telewizji. Dla PPK wszystkie organizacje członkowskie czy partnerskie są ważne, mamy się wspierać, organizować wspólne wystawy, mieć jednakową wypracowaną wizję tego co chcemy osiągnąć. Cała reszta niech się bawi u siebie, a ten kto będzie chciał pracować z nami- musi to robić na naszych sprawdzonych zasadach. Dziękuję Wszystkim którzy podjęli to wyzwanie i razem potrafimy zrobić coś co w Polsce udało się nielicznym. Czy ilość logotypów na stronie jest dowodem wielkości? Nie, bo często są to loga organizacji, które nic o tym nie wiedzą.
 
 
 
Czytaj całość zwiń